Додаткова інформація

Інформаційне повідомлення

про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для усіх категорій споживачів ЛКП “Залізничнетеплоенерго”

 

Тарифи на тепло для усіх категорій споживачів зростати не будуть!

Разом з тим, з метою виконання «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, щодо обов»язку щорічного перегляду на планований період тарифів для забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат теплопостачального підприємства, ЛКП “Залізничнетеплоенерго” інформує про намір встановити тарифи за категоріями споживачів (населення, бюджетні установи, релігійні організації, інші споживачі) на:

З проектами тарифів можна ознайомитися на веб-сайті ЛКП “Залізничнетеплоенерго”: https://zte.lviv.ua у рубриці “Тарифи та послуги” та на веб-сайті Львівської міської ради: https://city-adm.lviv.ua у рубриці “Оголошення”.

Ще раз наголошуємо, що на виконання вимог закону України “Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування” від 29.07.2022 № 2479-IX, протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, для всіх категорій споживачів не підвищуватимуться.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань стосовно проектів тарифів приймають до 28 вересня 2022 р. в письмовій формі ЛКП “Залізничнетеплоенерго” за поштовою адресою: м. Львів, вул. С.Петлюри, 4а або на е-мail: lmkp@mail.lviv.ua, а також департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради за поштовою адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 422, або на е-мail: Kolodka.Iryna@lvivcity.gov.ua).

 

 

наступна >>

  • Диспетчерська служба: тел. (032) 292-01-87