ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛКП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік» в ОнЛайн-режимі

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП 

«Про схвалення Інвестиційної програми ЛКП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік» в ОнЛайн-режимі

 

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 27 травня 2020 року, схвалено проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛКП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛКП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік» за місцем надання послуг ЛКП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО».

Проєкт постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми ЛКП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік та обґрунтовувальними матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет: http://www.nerc.gov.ua/?news=10213.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) необхідно зазначати прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 09 червня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Львівській області, вул. Козельницька, буд. 3, м. Львів, 79026; e-mail: energo.lviv@newline.net.ua; nkre@loe.lviv.ua, в копії Berehovskiy@nerc.gov.ua.

  • Диспетчерська служба: тел. (032) 292-01-87