ЛКП «Залізничнетеплоенерго»

ЛКП “Залізничнетеплоенерго” – це сучасне теплове підприємство, 530 працівників якого працюють задля того, щоб нести своїм споживачам тепло, затишок і добробут. Споживачами послуг ЛКП „Залізничнетеплоенерго” є населення, бюджетні організації, підприємства і організації комерційно-побутової сфери. Підприємство реалізує  теплову енергію обсягом 325 тисяч Гкал на рік. Тепло надходить у 530 житлових будинків, з яких 374 – з гарячим водопостачанням. Тобто, клієнти підприємства становлять 25% населення Львова!

Львівське комунальне підприємство “Залізничнетеплоенерго” створене на базі теплових мереж Залізничного району  і діє з 1 січня 1991 року.

За 23 років своєї діяльності ЛКП „Залізничнетеплоенерго” з простого підрозділу перетворилося на велике підприємство з потужною технічною базою, яке забезпечує повний цикл виробництва теплової енергії, її транспортування та постачання. За цей час створені й успішно розвиваються:

• транспортний цех;

• ремонтна база, яка дозволяє виконувати повний цикл ремонтних і пусконалагоджувальних робіт;

• дільниця з перемотування електродвигунів;

• лабораторія з перевірки приладів обліку теплової енергії — перша на теренах Західного регіону України;

• хімічна лабораторія;

• метрологічна лабораторія.

Підприємство володіє ліцензіями на виробництво, транспортування і постачання теплової енергії, на виконання 32 різних підвидів проектно-будівельних робіт та втілює в життя енергозберігаючі технології.

Вперше у Львові, 1995 року, від котельні на вул. Караджича, 11а, були прокладені попередньо ізольовані труби діаметром 300 мм і довжиною 600 м, яких на сьогодні вже прокладено 20,3 тисяч м.

Проведено реконструкції котелень із заміною застарілих котлів з низькими ККД на нові фірми VIЕSSMANN: встановлено котли Vitomax-200 М241 потужністю 9,3 МВт кожен в котельні на вул. Караджича,11а – чотири котли, в котельні на вул. Патона,2а – три котли; в котельні на вул. Хотинська,6а – два котли Vitogas 100 потужністю 0,09 МВт кожен; в котельні на вул. Грушевського,47 (смт. Рудно) – три котли Vitoplex-100 потужністю 0,44 МВт кожен; в котельні на вул. М.Вовчка,3а – три котли Vitogas-050 потужністю 0,07 МВт кожен.

Збудовано нову котельню на вул. Величковського,1 (ж/м Рясне-2) – з трьома котлами VIESSMANN Vitomax-200 М241 потужністю 4,5 МВт кожен та встановлено блочно-модульну котельню на вул. Сяйво,18 з двома котлами VIЕSSMANN Vitoplex-100 PV1 потужністю 0,6 МВт кожен.

У всіх котельнях та центральних теплових пунктах встановлено нове помпове устаткування фірм WILO та Grundfoss з частотним регулюванням. Також проведено реконструкцію ЦТП із заміною старих кожухотрубних теплообмінників на нові пластинчасті. Крім цього, встановлені регулятори температури та тиску.

Перелічені заходи дають змогу зменшити споживання паливно-енергетичних ресурсів, а також автоматизувати процеси з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.

  • Диспетчерська служба: тел. (032) 292-01-87